1 to se mi líbí

Nápověda k přihlášení

(Poslední aktualizace 22. 6. 2020)

Jsme si vědomi toho, že aktuálně není přihlašování pro nové uživatele na našem webu uživatelsky přívětivé a máme v plánu to brzy změnit. Pokud byste se do té doby potřebovali přihlásit a neznáte své heslo – ať již z důvodu, že jste si jej ještě nikdy nevytvářeli, anebo jste jej zapomněli – zde je krátký návod, jak na to:

  1. Přejděte na adresu pro obnovení hesla
  2. Do políčka „Váš e-mail“ napište e-mail, na který jste dělali vaši objednávku nebo jste se registrovali do Superkvašáckého klubu a klikněte na tlačítko „Získat nové heslo“
  3. Do e-mailové schránky vám během pár minut přijde e-mail s odkazem pro vytvoření nového hesla. Klikněte na zaslaný odkaz.
  4. Na odkazované stránce do políčka „Nové heslo“ zadejte vaše nové heslo.
  5. Přejděte na přihlašovací stránku a přihlašte se pomocí vašeho e-mailu a nastaveného hesla
  6. Po přihlášení najdete v hlavičce našeho webu odkazy na všechny vaše zakoupené produkty.

Za komplikovaný postup se omlouváme a budeme se snažit jej do budoucna vylepšit tak, aby bylo přihlášení na náš web snadné a intuitivní.

Všem velmi děkujeme za pochopení. Zvláště pak děkujeme všem, kteří nás na tento problém upozornili. Jsme moc vděční, že díky vaší skvělé zpětné vazbě můžeme vylepšovat i tyto důležité detaily, abychom mohli náš obsah doručovat příjemnější cestou.