Dárky k výzvě v celkové hodnotě 1539 Kč

Každý, kdo se přihlásí do výzvy v předprodeji, získá navíc dárky v celkové hodnotě 1539 Kč!


6měsíční přístup do Superkvašácké appky

Superkvašácká appka, to je váš nekonečný zdroj inspirace pro chutné a zdravé recepty! Najdete v ní více než 400 receptům ze surovin, které si ve výzvě projdeme. Takže si můžete bez obav zkoušet stále nové a nové recepty a rozšířit svůj seznam oblíbených pokrmů.

Co je na této appce skvělé? Máte ji stále po ruce na svém mobilu, tabletu nebo počítači. Stačí jen otevřít a začít objevovat neuvěřitelné chutě, které vás nadchnou. A když si oblíbíte nějaký recept, jednoduše ho přidáte do sekce „oblíbené“, abyste ho měli vždy po ruce.

Appka bude také vaším nejlepším pomocníkem při plánování jídelníčku. Funkce hledání vám umožní snadno vyhledávat recepty podle surovin, které právě máte doma. Takže nemusíte přemýšlet „Co dnes budu vařit?. Stačí otevřít appku a najít si recept podle toho, co právě máte k dispozici v lednici. A abyste si ušetřili čas, můžete si přímo v aplikaci vytvořit nákupní seznam, který vám usnadní nákup surovin potřebných pro vaše chutné dobroty.

Naši appku používáme skoro denně, což nám přináší radost a lehkost při nakupování a vaření. Je to prostě jako mít v kapse osobního kuchaře, který nám vždy pomůže připravit něco vynikajícího. 🙂

Fyzická kniha Fermentujeme se Superkvašáky

Fermentace je úžasný způsob, jak zařadit do svého jídelníčku pestrost a zdraví prospěšné potraviny. Je to jako tajemný laboratorní experiment, kde se obyčejné potraviny proměňují v něco úplně nového. Tento proces přináší řadu výhod jak pro naše tělo, tak i pro chuťové pohárky – ty dobroty prostě musíte vyzkoušet, a proto je kniha nedílnou součástí výzvy!

Chceme vás podpořit, abyste si zkusili něco nového a zjistili, že je to snadné, dobré a hlavně – je to zábava.

V knize se dozvíte spoustu zajímavých informací, praktických tipů, pochopíte principy fermentace, objevíte spoustu nových receptů nejen na fermentované potraviny, ale také na jídla z nich. Vše co nejjednodušeji, krok za krokem a z dostupných surovin rostlinného původu.

Zjistíte, že fermentace není vůbec tak složitá, jak jste si mysleli.

Tak pojďte s námi na dobrodružnou cestu do světa fermentace a objevte, jaké lahůdky můžete vykouzlit ve své vlastní kuchyni! 🙂

Zavřít