O Superkvašácích

Jsme tu od toho, abychom budovali povědomí o střevním mikrobiomu a předávali tipy, jak ho ozdravit – nejen pomocí kvašených potravin, ale celkově zdravé stravy – a tak pomohli lidem získat zpět své zdraví a vitalitu i v moderní zrychlené a náročné době.

I přes to, že už jste možná večer unavení a nechce se vám stát dlouho u plotny, existuje mnoho rychlých a zároveň zdravých jídel, díky kterým si můžete být jistí, že sobě i rodině dáváte to nejlepší! A tím podpořit pevné zdraví, silnou imunitu, bezproblémové trávení, dobrou náladu, bystrou mysl, zdravou pokožku, více energie, hluboký spánek a přirozenou tělesnou hmotnost všech, které máte rádi. Zdravé a fit tělo plné energie nám umožní dělat to, co nás baví a naplňuje.

Evča & Jirka – zakladatelé Superkvašáků

A právě proto je tak důležité věnovat pozornost tomu, co jíme. Pravidelné odbývání se nezdravými rychlovkami, polotovary, pečivem, neplnohodnotnými a tučnými jídly nám přináší opak – únavu, trápení a nemoci.

Proto jsme sesbírali naše nejoblíbenější zdravé rychlo-recepty a přinášíme vám je jako nový způsob, jak zvládnout výživné večeře v lehkosti, beze stresu a přemýšlení!

Zavřít