Video: meditace pro uvolnění stresu

V tomto videu vás Zuzzi Husarová z Mind Coaching provede meditací, která vás zklidní a uvolní od stresu. To pomůže jak vašemu trávení, tak vaší psychice.

O Zuzzi

Ahoj, jsem Zuzzi, mezinárodní certifikovaný NLP kouč, zakladatelka mind coachingu v ČR, meditační expert a autorka online meditačního programu Umění meditace, nekonečná optimistka, rozhodnutá motivovat vás, posilovat vaši vnitřní sílu, poskytovat klíčové nástroje pro dosažení vašeho vysněného partnerství a práce. Vycházím z primárních hodnot, jako jsou empatie, laskavost a podpora. Mým cílem je podpořit vás na vaší cestě za spokojeností a naplněním.

Specializuji se na zvládání stresu, sebevědomí, hubnutí a komunikace ve vztazích. Organizuji semináře, konference, festivaly či webináře nejen v českém jazyce, ale také pro široké publikum ve španělštině i angličtině.

Díky svým cestám do rozmanitých koutů světa a osobnímu kontaktu s duchovními mentory nejrůznějších kultur, jsem čerpala své poznatky mimo jiné přímo od amazonských šamanů či budhistických mnichů. Výsledkem mé dlouholeté práce je unikátní metoda mind coachingu pro odstranění omezujících myšlenek (Nejsem dost dobrá, dost hezká…), přeprogramování starého mindsetu nedostatku peněz, sebevědomí nebo ideálního partnera, zbavení se kil bolesti či sebe-kritických myšlenek, které nám brání dělat to, co doopravdy chceme.