Soutěž o výhry v celkové hodnotě více než 12 000 Kč!

Každý, kdo e-book koupí v předprodeji je automaticky zařazen do slosování o výhry v celkové hodnotě vyšší než 12 000 Kč!


Špičkový mixér Omniblend z edice Love of Raw s výbavou

Omniblend z edice Love of Raw je multifunkční, rychlý a vysoce výkonný mixér. Zvládne všechno. Máme ho už 7 let a za ty roky nás stále neopustilo nadšení z toho, co vše zvládne.

Kromě klasického mixování polévek, omáček, smoothie, pomazánek a kaší, rozmixuje také zmrzlé ovoce, umele mák i ořechy, rozemele těsta na karbanátky, vyrobí domácí oříšková másla a krémy, rostlinná mléka, RAW tyčinky z oříšků a sušeného ovoce a vyrobí i mouku z celého zrna (např. z pohanky, rýže nebo čočky).

V rámci předprodeje máte možnost vyhrát mixér s celou výbavou v barvě dle vašeho výběru (červená, bílá, šedá, černá). Navíc k němu dostanete i tištěnou knihu o mixování a online kurz se zdravými recepty. Celkově v hodnotě 10789 Kč.


Balíček probiotických produktů Wild & Coco

Wild & Coco je spřátelená firma vyrábějící vysoce kvalitní fermentované produkty z dužiny mladého kokosu s velkou koncentrací živých probiotik. Těmito terapeutickými a zároveň lahodnými produkty doplníte a potěšíte vaše spřátelené bakterie ve střevě a tím můžete pomoci i rychlejšímu restartu střeva.

Ve slosování máte možnost vyhrát 3× balíček Imunita na 14 dní v hodnotě 1799 Kč (s dopravou zdarma), který obsahuje: 1× probiotika Superhuman 30 kapslí, 1× Yoguard Symbiotic střední – 300 g, 4× Symbiotic Keefir větší – 500 ml, 2× Yoguard Prebiotic ve sklenici – 300 g.


Balíček probiotických nápojů Projekt Kombucha

Projekt Kombucha je spřátelená firma nabízející jedny z nejlepších probiotických nápojů kombucha v České republice. Kombucha je lahodný perlivý nápoj plný živých probiotik. Ideální způsob, jak podpořit mikrobiom a ještě si pochutnat na bezalkoholovém a zdravém nápoji.

Ve slosování máte možnost vyhrát 2× balíček po 12 ks kombuchy v různých příchutích.


Balíček dobrot od Vitalvibe

Vitalvibe je spřátelená firma nabízející ty nejkvalitnější superpotraviny a doplňky v BIO a RAW kvalitě. Mikrobiom podporuje pomocí unikátních zemních probiotik Bodybiotics a prebiotických potravin jako jsou smetanově jemné kešu oříšky, konopná semínka, šťavnaté moruše, goji a další dobroty.

V soutěži můžete vyhrát 1× balíček na podporu mikrobiomu s produkty v hodnotě více než 1500 Kč (zemní probiotika, lahůdkové droždí a moruše).

Zavřít