O Superkvašácích

Jsme tu od toho, abychom budovali povědomí o střevním mikrobiomu a předávali tipy, jak ho ozdravit – nejen pomocí kvašených potravin, ale celkově zdravé stravy – a tak pomohli lidem získat zpět své zdraví a vitalitu i v moderní zrychlené a náročné době.

Pokud máte doma náročné strávníky, které zelenina příliš neuspokojí a jedli by jen maso, nezoufejte. S pár triky a ověřenými recepty si i oni bezmasá jídla zamilují! A Vy můžete mít dobrý pocit, že jim dáváte to nejlepší.

Díky rostlinným jídlům podpoříte pevné zdraví, silnou imunitu, bezproblémové trávení, dobrou náladu, bystrou mysl, zdravou pokožku, více energie, hluboký spánek a přirozenou tělesnou hmotnost všech, které máte rádi.

Zdravé a fit tělo plné energie nám umožní dělat to, co nás baví a naplňuje.

Evča & Jirka – zakladatelé Superkvašáků

A právě proto je tak důležité věnovat pozornost tomu, co jíme. Příliš mnoho živočišných potravin, tučných jídel, polotovarů a nedostatek rostlinných potravin nám přináší opak – únavu, trápení a nemoci.

Proto jsme sesbírali nejoblíbenější bezmasé recepty ověřené na nejnáročnějších strávnících milujících klasickou kuchyni z okruhu našich blízkých a přinášíme vám je jako nový způsob, jak těmto strávníkům nabídnout rostlinná jídla, aby si pochutnali a byli spokojení – oni i vy!

Zavřít