O Superkvašácích

Jsme tu od toho, abychom budovali povědomí o střevním mikrobiomu a předávali tipy, jak ho ozdravit – nejen pomocí kvašených potravin, ale celkově zdravé stravy – a tak pomohli lidem získat zpět své zdraví a vitalitu.

Díky zdravému střevu můžeme získat pevné zdraví, silnou imunitu, bezproblémové trávení, dobrou náladu, bystrou mysl, zdravou pokožku, více energie, hluboký spánek a přirozenou tělesnou hmotnost. Zdravé a fit tělo plné energie nám umožní dělat to, co nás baví a naplňuje.

Evča & Jirka – zakladatelé Superkvašáků

A právě proto je tak důležité věnovat pozornost tomu, co jíme. A to zejména v práci, kde trávíme většinu našeho života. Pravidelné odbývání se nezdravými rychlovkami, neplnohodnotnými, tučnými a nevýživnými obědy v kantýnách a restauracích, anebo nejíst vůbec a večer doma vyplenit ledničku nám přináší opak – únavu, trápení a nemoci.

Nápad na e-book přišel od vás

Tento e-book jsme se rozhodli vytvořit, protože neustále dostáváme od vás – čtenářů – dotazy co si dělat do práce nebo do školy, aby to bylo zdravé, chutné, ale zároveň rychlé, snadné a levné. Řešili jsme to i my a vymysleli skvělý koncept rychlých, výživných a pestrých obědů – super-misek, který chceme s nadšením předat i vám, ulehčit vám tak život a přinést zpět zdraví a radost ze života.

Pokud jste ve stejné situaci a nevíte, co si do práce na obědy dělat, pak je tento e-book určen i vám.