Soutěž o výhry v celkové hodnotě více než 5000 Kč!

Každý, kdo e-book zakoupí v předprodeji, je automaticky zařazen do slosování o výhry v celkové hodnotě vyšší než 5000 Kč!

A co můžete získat?


Balíček produktů ke grilování od Wild & Coco

Wild & Coco je spřátelená firma vyrábějící vysoce kvalitní fermentované produkty s velkou koncentrací živých probiotik. Tempehy, burgery a kokosová dužina se hodí na gril, kokosové jogurty a unikátní probiotická majonéza jako dip či omáčka, kombucha místo limonády a bezlepková focaccia jako příloha.

Ve slosování máte možnost vyhrát 3× balíček na gril v hodnotě 1300 Kč (s dopravou zdarma) obsahující mix dobrot, které v e-booku používáme na gril nebo ke grilu.


Balíček dobrot na dipy a omáčky ke grilu od Vitalvibe

Vitalvibe je spřátelená firma nabízející ty nejkvalitnější superpotraviny a doplňky v BIO a RAW kvalitě. V nabídce má mnoho dobrot k výrobě kvalitních a lahodných dipů, omáček ke grilu, dresinků a posypů salátů.

V soutěži můžete vyhrát 2× balíček k výrobě dipů a omáček ke grilu s produkty v hodnotě téměř 1000 Kč (s dopravou zdarma), které obsahují naše nejoblíbenější luxusní lahůdkové droždí s B12 a smetanově jemné kešu oříšky.

Zavřít