Přístup do aplikace – nápověda k vytvoření hesla a přihlášení

Do aplikace se dostanete po přihlášení na našem webu skrze tlačítko v hlavičce, anebo vždy i na adrese superkvasaci.cz/app.

Také si ji můžete připnout na plochu telefonu, aby se chovala jako nainstalovaná aplikace (návod viz dole).

Pokud neznáte své přihlašovací údaje:

1. Přejděte na adresu pro obnovení hesla

2. Vložte svůj objednávkový e-mail

Do políčka „Váš e-mail“ napište e-mail, na který jste dělali vaši objednávku a klikněte na „Získat nové heslo“

3. Běžte do své mailové schránky a klikněte na odkaz

Do e-mailové schránky vám během pár minut přijde e-mail s odkazem pro vytvoření nového hesla. Klikněte na zaslaný odkaz.

4. Nastavte nové heslo

Na odkazované stránce do políčka „Nové heslo“ zadejte vaše nové heslo a potvrďte. Tím je vaše nové heslo je vytvořeno. Zapamatujte si jej nebo jej uložte do správce hesel pro budoucí použití.

5. Přihlašte se

Po nastavení hesla máte možnost se okamžitě přihlásit. Poté budete přesměrování na hlavní stranu webu, kde se do aplikace dostanete tlačítkem v hlavičce (viz výše).

Pokud se přihlašujete na vlastním zařízení, není potřeba se odhlašovat.

Tip:

Uložte si adresu superkvasaci.cz/app si do záložek ve vašem prohlížeči, anebo si ji prostě zapamatujte, abyste měli k aplikaci rychlý přístup.

Jak dostat aplikaci na plochu telefonu?

Většina moderních telefonů (android i iOS) umožňuje přidat webovou adresu na plochu, aby se chovala stejně jako nainstalovaná aplikace. Stačí si aplikaci otevřít v prohlížeči na adrese superkvasaci.cz/app a poté najít možnost „přidat na plochu“. Aplikaci pak nerozeznáte od jiných nainstalovaných aplikací (nebude mít po otevření lišty prohlížeče) a bude se rychleji načítat.

Poznámka: Je možné, že po přidání na plochu se budete muset do aplikace znovu přihlásit. Toto přihlášení pak už bude trvalé, dokud se příp. neodhlásíte nebo aplikaci z plochy neodstraníte.