Přístup do aplikace – nápověda k vytvoření hesla a přihlášení

Pro přístup do aplikace Odlehčená super-kuchařka potřebujete znát své heslo k superkvašáckému účtu, který vám byl buď automaticky vytvořen při vaší první objednávce, nebo jste si jej vytvořili registrací do komunity Superkvašáků.

Pokud heslo neznáte, nebo jste se u nás ještě nikdy nepřihlašovali, nastavte si nové heslo na stránce pro obnovení hesla:

  1. Přejděte na adresu pro obnovení hesla
  2. Do políčka „Váš e-mail“ napište e-mail, na který jste dělali vaši objednávku aplikace a klikněte na tlačítko „Získat nové heslo“
  3. Do e-mailové schránky vám během pár minut přijde e-mail s odkazem pro vytvoření nového hesla. Klikněte na zaslaný odkaz.
  4. Na odkazované stránce do políčka „Nové heslo“ zadejte vaše nové heslo a potvrďte.
  5. Tím je vaše nové heslo je vytvořeno. Zapamatujte si jej nebo jej uložte do správce hesel pro budoucí použití.
  6. Přejděte na stránku aplikace: superkvasaci.cz/app a přihlašte se pomocí vašeho e-mailu a nastaveného hesla. Pokud se přihlašujete na vlastním zařízení, není potřeba se odhlašovat.

Tip: Adresu superkvasaci.cz/app si uložte do záložek ve vašem prohlížeči, anebo si ji prostě zapamatujte, abyste měli k aplikaci rychlý přístup.

Pozn.: Přihlášení můžete provést i na hlavním webu superkvasaci.cz, odkud se k aplikaci dostanete z odkazu v hlavičce u vašeho uživatelského e-mailu (v zakoupených produktech).