O Superkvašácích

Jsme tu od toho, abychom budovali povědomí o střevním mikrobiomu a předávali tipy, jak ho ozdravit – nejen pomocí kvašených potravin, ale celkově zdravé stravy – a tak pomohli lidem získat zpět své zdraví a vitalitu.

Díky lehkým rostlinným potravinám a zdravému střevu můžeme získat pevné zdraví, silnou imunitu, bezproblémové trávení, dobrou náladu, bystrou mysl, zdravou pokožku, více energie, hluboký spánek a přirozenou tělesnou hmotnost. Zdravé a fit tělo plné energie nám umožní dělat to, co nás baví a naplňuje.

Evča & Jirka – zakladatelé Superkvašáků

A právě proto je tak důležité věnovat pozornost tomu, co jíme. Pravidelné odbývání se nezdravými rychlovkami, neplnohodnotnými a tučnými jídly, anebo nejíst vůbec a večer doma vyplenit ledničku nám přináší opak – únavu, trápení a nemoci.

Na trhu existuje spoustu kuchařek – papírových i elektronických zaměřených na zdravé recepty. Ale všechny mají jednu nevýhodu – jsou nepraktické pro každodenní vaření (Schválně. Kolikrát jste podle nich vařili?). Špatně se v nich hledají recepty a hůře se s nimi plánuje jídelníček i nákupní seznam.

Kuchařky nám nevyhovovaly. Proto jsme se rozhodli vytvořit praktickou kuchařku bez těchto nevýhod v podobě aplikace. Vašeho osobního asistenta, který vyřeší problém s nedostatkem inspirace co vařit, pomůže jíst zdravě a dosáhnout tak vašich cílů.

Zavřít