Jaké recepty a funkce lze v aplikaci očekávat?

Všechny recepty jsou plně rostlinné a z naprosté většiny jsou složeny z kvalitních celistvých surovin prospěšných pro střevní mikrobiom, čímž se stávají prospěšnými nejen pro trávení, ale i imunitu a celkovou vitalitu těla i mysli.

Příklady

Najdete zde jídla rozmanitých kategorií a typů. Zde jen malý výčet:

Základní principy receptů

Recepty jsou bez:

Jsou založeny na:

Ukázka nákupního seznamu

Ukázka vyhledávání

Výpis funkcí

Technická specifika

Co teď?

Bude to váš nový asistent s více než 400 recepty na dobře stravitelná rostlinná jídla, která jsou prospěšná pro zdraví, dostatek energie, štíhlou linii i trávení. Ať již si chcete odlehčit či ozdravit svůj jídelníček, poznat rozmanitá rostlinná jídla pro každodenní vaření i pro výjimečné příležitosti. Naším záměrem bylo, abyste měli tento snadný a praktický nástroj vždy po ruce a pomáhal vám ve vašem zdravém životním stylu.

Víme, že naše recepty fungují pro podporu zdraví i přirozené váhy – ale to, zda z nich pocítíte užitek i vy už je na vás. Nezbývá, než ho vyzkoušet na vlastní kůži a začít měnit svůj jídelníček a život k lepšímu. 🙂 Další tipy, jak aplikaci používat v praxi, najdete uvnitř i v e-mailech, které vám pošleme. Komunikovat s námi můžete také v superkvašácké skupině, do které vám zašleme přístup. Začít můžete jednoduše kliknutím na tlačítko a objednáním vašeho prvního půlročního přístupu.

Evča & Jirka

Garance

Pokud zjistíte, že jste čekali něco jiného a není to pro vás, nebo na vašem zařízení máte s aplikací nějaký problém, tak máte 7 dnů na to nás požádat o vrácení peněz. Celou částku vám vrátíme na účet.