Kdo jsme?

Snažíte se jíst zdravě a často nevíte, co uvařit?

To věčné přemýšlení co vařit k snídani, obědu a večeři vás unavuje? Rádi byste tento čas trávili jinak?

To chápeme, vyžaduje to spoustu energie a času. I nám to dělalo problém…

Pravdou je, že spousta lidí kvůli tomu omezí svou stravu jen na pár jídel, která vaří pořád dokola. Stejně tak je jednodušší sáhnout po hotovce, než vynakládat mnoho energie a času ke hledání a zkoušení nových receptů, jejich organizaci, sepisování nákupních seznamů, nákupu surovin a vaření. A to vede k nezdravým návykům :-(

Ale co kdyby vám už nikdy nedošla inspirace na zdravé vaření? A navíc byste si odlehčili jídelníček a:

 • Měli vždy po ruce asistenta, díky kterému vám odpadne všechna ta únavná práce s hledáním vhodných receptů, tvořením nákupních seznamů a přepisováním oblíbených receptů do své kuchařky?
 • Měli nekonečnou databázi inspirace a jakmile byste se z ní něco rozhodli vyzkoušet, byla by to otázka stisknutí jednoho tlačítka? Stejně jako když zadáváte cíl v navigaci.
 • Znamenalo by to, že by pro vás bylo snadné mít pestrý zdravý jídelníček, díky kterému byste se cítili lépe, lehčeji, udrželi si přirozeně štíhlou postavu a zažívali v životě více radosti?
 • My věříme – a na sobě máme vyzkoušeno – že ano!
 • A s naší Odlehčenou super-kuchařkou je to jednodušší než kdy dříve!

Aplikace Odlehčená super-kuchařka je váš asistent pro zdravé vaření, díky kterému se budete cítit lehčeji na těle i na duši:

Odlehčená super‑kuchařka beta

Toto je váš nový praktický online asistent s více než 400 recepty (a stále přibývají další) na dobře stravitelná rostlinná jídla, která jsou prospěšná pro zdraví, dostatek energie, štíhlou linii i trávení. Pro každého, kdo chce odlehčit či ozdravit svůj jídelníček, poznat rozmanitá rostlinná jídla pro každodenní vaření i pro výjimečné příležitosti a chce praktický nástroj, díky kterému bude SNADNÉ a POHODLNÉ je zařadit do jídelníčku.

(Jak jídla vypadají?)

Co vám může přinést odlehčení jídelníčku?

 • Ozdravíte si střevo Odlehčíte trávení a dáte mu prostor na regeneraci. Stav trávení je přitom zásadní pro zdraví celého vašeho těla. O tom mluvil už Hippokrates a vědci mu teď dávají za pravdu.
 • Zhubnete přebytečná kila Lehká jídla znamenají i lehčí a vitálnější tělo. Díky posunu k celistvým potravinám a střevní rovnováze může mít vaše tělo přirozenou hmotnost.
 • Prodloužíte si život A snížíte si riziko civilizačních chorob – věděli jste, že lidé, kteří se dožívají nejvyššího věku, konzumují převážně rostlinnou stravu? Průzkum v tzv. modrých zónách (místa s nejvyšším výskytem lidí s věkem nad 100 let) ukazuje, že převaha přirozených rostlinných potravin v jídelníčku je pro dlouhověkost důležitým faktorem. Dalšími jsou pohyb, společenský život a psychická pohoda (i proto v e⁠-⁠booku najdete odkazy na videa s pohybovými a meditačními cvičeními).
 • Posílíte si imunitu A to díky prospěšným vitamínům, minerálům i jiným fytoživinám z celistvých potravin, ale i díky ozdravení střeva.
 • Budete se cítit šťastnější a vyrovnanější Lehkost jídla se projeví i na vašich emocích či jejich výkyvech. I nervový a hormonální systém je ovlivněn kvalitou živin, které přijímáme a také zdravím střeva, kde se tvoří až 90 % serotoninu a 50 % dopaminu – hormonů štěstí.
 • Budete mít více energie Díky kvalitní lehké stravě a vyladění mikrobiomu se zbavíte únavy a zažijete příliv energie na rodinu, práci i koníčky.
 • Zlepší se vám stav pokožky Zbavíte se akné, pupínků, ekzémů a dalších kožních problémů.
 • Ovládnete své chutě Zvláště, budete-li se řídit tipy pro zdraví střeva, se váš metabolismus i mikrobiom může upravit tak, že vás přestane honit mlsná a nezkrotitelný hlad, anebo se aspoň nedostaví v takové míře.
 • Pomůžete přírodě Podpoříte výrobce opravdových potravin a uděláte při tom něco pro naši planetu, pro kterou jsou rostlinné potraviny mnohem přívětivější než ty živočišné.

Odlehčená super-kuchařka funguje, protože:

 • Pomáhá snadno naplánovat nákupní seznam (klidně na celý týden za 1–2 minuty)
 • Pomáhá se snadným nakupováním, takže na nic nezapomenete
 • Máte přehled o tom, co budete jíst a co jste vařili
 • Máte ji vždy po ruce, stačí ji v obchodě nebo v kuchyni otevřít na vašem mobilu (ale klidně i tabletu či PC)
 • Její používání je návykové, protože si důležité věci pamatuje za vás a vaše hlava díky tomu může být lehčí. Jedete podle ní jako podle navigace v autě!

V čem vám to aplikace ulehčí?

V najití správných receptů Každý týden přibývají nové!

Bezedná inspirace aktuálně 400+ zdravých rostlinných receptů zařazených do nejrůznějších kategorií od snídaní, přes hlavní jídla, po saláty a svačiny.

Recepty jsou sestaveny dle našich mnohaletých zkušeností a stravovacích hodnot. Z rozsáhlé databáze si každý vybere to, co bude vyhovovat jemu i jeho mikrobiomu.

Ve spotřebě toho, co máte doma Chytré vyhledávání

Najděte si recepty podle surovin, které máte doma a chcete spotřebovat, nebo na které máte chuť.

Umí také vynechat recepty se surovinami, které nemáte, nechutnají vám, nebo na které máte alergii.

V nakupování Automatický nákupní seznam

Před nákupem jen vyberete recepty, které chcete vařit a poté podle seznamu nakoupíte vše potřebné. Už nikdy na nic nezapomenete.

Dále

 • Organizace oblíbených receptů
 • Funkčnost na mobilu, tabletu i PC
 • Mnoho dalších chystaných super vychytávek – Kam se aplikace posune, můžete ovlivnit i vy! Buďte toho součástí a tvořte ji s námi.

Odlehčená super‑kuchařka = udržení zdravého jídelníčku, který vede k přívalu energie a lehkosti na těle i na duši!

Představte si život, kdy:

 • Vždy budete vědět, co vařit. Už žádné „já nevím“ (z databáze si vybere manžel i děti) nebo vaření toho samého pořád dokola.
 • Zařadit nové recepty bude snadné. Váš jídelníček bude pestrý a zdravý.
 • Budete mít více času a energie na rodinu a koníčky. Už žádné únavné hledání co uvařit a ztrácení času sepisováním nákupních seznamů nebo receptů.
 • A navíc budete mít jistotu, že jídla jsou podle vašich preferencí, jsou prospěšná pro střevo, z celistvých potravin a budete se po nich cítit dobře a spokojeně.

Není to jen receptář, ale praktický asistent, který vám je k dispozici non-stop!

„Vždy před tím, než jdu nakoupit, si vyberu pár nových receptů, které chci zkusit. Díky Odlehčené super-kuchařce na ně nakoupím a uvařím je bez zbytečné námahy a přemýšlení. Mé trávení se od té doby výrazně zlepšilo a baví mě ta pestrost, na kterou jsem dříve neměl čas, protože vyžadovala dost přípravy předem. S Odlehčenou super-kuchařkou se tahle časová bariéra zbourala a já si užívám několik nových skvělých receptů každý týden!“

Jirka vývojář aplikace

„Tvoření receptů do Odlehčené super-kuchařky si velmi užívám. Probouzí to ve mně kreativitu a nadšení ze zcela nových a často nečekaných kombinací a chutí. Těší mě, že nejenže máme konečně pestrý jídelníček my, ale že díky mé práci mohu přinést inspiraci a kousek radosti a lásky, se kterou každý recept tvořím, i k vám domů. To je něco, co mě dělá šťastnou a dává mému životu smysl.“

Eva Horáčková (Dudíková) šéfkuchařka

Překvapilo mě, jak je s aplikací snadné uvařit něco nového. Oceňuji, že vždy, když jsem otevřela lednici, tak jsem tam díky předchozímu nákupu podle automatického nákupního seznamu, měla přesně ty suroviny, které jsem potřebovala – a to mě potěšilo, protože před tím jsem fungovala více improvizovaně a vařila jsem pořád podobná jídla dokola.“

Sabča testerka aplikace

Naši zákazníci mluví za nás:

Recepty jsou chuťové výborné a jednoduché. Ráda vařím podle jejich Odlehčené super-kuchařky a z jejich kuchařky na výrobu jogurtů jsem také nadšená. Jo a granola a pickles jsou u nás furt 👌

Posted by Aňa Šarochová on Friday, April 30, 2021

Zdravé komplexní recepty pro celou rodinu, které jsem už dlouho hledala :-P.

Posted by Lucie Měsíčková on Sunday, May 2, 2021

Superkvašáci mi pomohli s tím nejtěžším a to udělat první krok ke zdravému stravování, naučit se orientovat v...

Posted by Tomáš Horáček on Monday, March 30, 2020

Koupila jsem si na doporučení odlehčenou kuchařku - super recepty, spousta dobrých rad, jsem moc spokojená a doporučuji!!!!!💕

Posted by Iveta Bělovová Dolejší on Monday, May 3, 2021

Koupila jsem si e-booky Obědové super-misky a Zdravé svačinky pro děti, a obě jsou perfektní. Krásně zpracované, hezky...

Posted by Alena Mazzolini on Thursday, October 1, 2020

Více referencí…

Doporučuji zkusit úplně všechny recepty. Jsou skvělé.

Posted by Dana Zajícová on Thursday, May 6, 2021

Dakujem velmi pekne za zaujimave a mne doposial nezname informacie ako pripravovat vsetky mozne zdrave dobroty.Uz sa trsim,ked sa pustim do kvasenia zeleniny,ktore som este doteraz nikdy nevyskusala:) Dakujem:)

Posted by Monika Mockovčáková on Thursday, July 30, 2020

Moc krásné a inspirující recepty! Doporučuji 🌼

Posted by Petra Hrušková on Wednesday, March 17, 2021

Super srozumitelné recepty a výborné rady. Doporučuji.

Posted by Jana Pultrová on Friday, May 21, 2021

Jednoduché srozumitelné recepty,které jsou supr😉

Posted by Monika Přibylová on Friday, April 30, 2021

Vyzkoušela jsem již nějaké recepty a všechny byly skvělé

Posted by Jana Hyžíková Fanfarová on Tuesday, November 17, 2020

Hodnotné informace, které se jen tak nenajdou, doporučuji!

Posted by Eva Andrle on Wednesday, February 24, 2021

Chcete se cítit lehce, zdravě a prostě dobře ve svém těle i na duši?

Budeme se spolu s aplikací Odlehčená super-kuchařka snažit vám být co nejvíce nápomocní


Evča & Jirka
zakladatelé Superkvašáků

Aplikaci jsme spustili 19. 9. 2021 pro předplatitele, kteří si ji objednali v rámci předprodeje. Nyní máte možnost získat přístup i vy a to ihned! Klikněte níže pro více informací.

Nemáte co ztratit. Jakmile aplikaci objednáte, máte 7 dnů na to si ji vyzkoušet. Pokud by vám náhodou nevyhovovala a napíšete nám to do týdne od objednání, vrátíme vám všechny peníze zpět.

Technické detaily

 • Aplikaci lze používat v jakémkoliv moderním webovém prohlížeči vč. těch na mobilu. (Např. Google Chrome, Safari, Edge, Firefox, Opera)
 • Aplikace zatím funguje pouze online. Na podzim 2021 máme v plánu funkci offline nákupního seznamu. (Takže půjde připravit seznam např. na wifi a poté nakoupit v obchodě offline)
 • K používání stačí běžný mobilní telefon s Androidem nebo iOS.
 • Odlehčená super-kuchařka je nyní v beta verzi. To znamená, že je plně funkční, ale její vývoj je teprve na začátku a aplikace se může ještě výrazněji měnit/vylepšovat – na čemž se i vy můžete podílet vaší zpětnou vazbou.

Garance vrácení peněz

K předplatnému aplikace dostanete 7 dní garanci vrácení peněz.

Pokud zjistíte, že jste čekali něco jiného a recepty nebo funkce aplikace pro vás nejsou přínosné, pak vám obratem vrátíme peníze. Po doručení máte celý týden na to, abyste si aplikaci prošli a vyzkoušeli. Bez rizika.

Toto je vaše volba pro zdraví

Tato aplikace je investice, která může mít vliv na zdraví vaší rodiny, váš čas i pohodu.

Pokud cítíte, že je to ono – to, co by vám usnadnilo vaření a pomohlo jíst zdravě, zbavit se kil navíc, únavy a získat zpět své zdraví a energii, kupte si aplikaci hned.

Klikněte na nákupní tlačítko a na následující stránce pečlivě vyplňte své údaje a zaplaťte buď kartou, nebo bankovním převodem.

Přístup do aplikace obdržíte ihned po přijetí platby na náš účet.

Je to volba pro náš domov

Všechny recepty v aplikaci jsou sestavené z rostlinných surovin. Přesto ale není určena jen veganům a vegetariánům.

Ocení ji kdokoliv, kdo chce rozšířit svůj jídelníček, zařadit do stravy více vlákniny, vitamínů a minerálů z celistvých surovin a díky tomu podpořit výrobce opravdových potravin a udělat při tom i něco pro naši planetu, pro kterou jsou rostlinné potraviny mnohem přívětivější než ty živočišné.

Prosím jedno předplatné

…s doživotní slevou až 30 %!

Nestačí vám to?

Koupí předplatného přispějete také na rozvoj Superkvašáků, abychom vám mohli i nadále předávat hodnotný obsah, užitečné tipy i produkty. Čím větší podporu získáme, tím více obsahu zdarma budeme vydávat.

Jsme za vaši podporu moc vděční a děkujeme!