O Superkvašácích

Jsme tu od toho, abychom budovali povědomí o střevním mikrobiomu a předávali tipy, jak ho ozdravit – nejen pomocí kvašených potravin, ale celkově zdravé stravy – a tak pomohli lidem získat zpět své zdraví a vitalitu.

Díky lehkým rostlinným potravinám a zdravému střevu můžeme získat pevné zdraví, silnou imunitu, bezproblémové trávení, dobrou náladu, bystrou mysl, zdravou pokožku, více energie, hluboký spánek a přirozenou tělesnou hmotnost. Zdravé a fit tělo plné energie nám umožní dělat to, co nás baví a naplňuje.

Evča & Jirka – zakladatelé Superkvašáků

A právě proto je tak důležité věnovat pozornost tomu, co jíme. Pravidelné odbývání se nezdravými rychlovkami, neplnohodnotnými a tučnými jídly, anebo nejíst vůbec a večer doma vyplenit ledničku nám přináší opak – únavu, trápení a nemoci.

Naše e-booky jsme se rozhodli vytvořit, protože se často setkáváme s lidmi, kteří mají nejrůznější problémy a chtěli by jíst zdravěji, aby byli zdraví a šťastní, ale potřebují konkrétní recepty a tipy, aby mohli něco změnit.

21denní plán v tomto balíčku navíc slouží jako konkrétní inspirace, díky které je snadnější udělat první krok a začít budovat pozitivní návyky.

Zavřít